Yukarı Çık

Hakkımızda

METREKARE FUARCILIK olarak biz 14 yıldır sektörün eksikliklerini ve yanlışlarını iyi analiz edip düzenlemeler yaparak çözüm ortağınız olduk. Yeni stratejiler belirlemek ve kendini durmadan geliştirmek için tecrübeli ve profesyönel ekibimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yıllardır birçok başarılı projeye imzasını atan firmamız sektörün nabzını tutmaktadır.

METREKARE FUARCILIK yurtiçi ve yurtdışı fuarlarınızda size en iyi hizmeti verebilecek uzman kadro ve lojistiğe sahiptir. İlke edindiğimiz başlıca unsurumuz "müşteri memnuniyetidir". Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz sayesinde müşteri portfölyömüz sürekli artmaktadır. İhtiyaçlara yanıt vermenin yanı sıra beklentilerin üzerinde hizmet sunma politikasıyla yolumuza devam ediyoruz.

Her geçen gün sunduğumuz hizmetleri geliştirmemiz ve yenilikleri takip etmemiz sizlere daha profesyönel hizmet vermemizi sağlamaktadır. METREKARE FUARCILIK ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize yönelik en uygun tasarımı kaliteli, bütçenize uygun ve hızlı bir şekilde sizi sahada profesyonel bir şeklide yansıtacak yapı teknolojilerine ayak uydurarak bütün stand tiplerini "Ahşap, Maxima ve Modüler" hizmetinize sunar.

METREKARE FUARCILIK firmanıza fuar, showroom, reklam amaçlı her tür teşhir ünitelerini tasarlar ve uygular.Ayrıntılar bizim için her zaman önemlidir. Kalitenizi sahaya yansıtmanız için kendinizi profesyönel ellere bırakın.

Misyonumuz

Sektörümüzde, teknolojiyi ve güçlü insan kaynağımızı entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle, tüm paydaşlarımıza sürdürebilir fayda sağlamak.

Vizyonumuz

Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratarak, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak.