Yukarı Çık

Ahşap Stand


Şirketlerin Kurumsal Profillerine Özel Tasarımlar Üretiyoruz


Deneyimli ekibimiz ve yılların tecrübesi ile fiyat performans oranı yüksek ahşap standlarımız için referanslarımızı inceleyebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Fuar stand tasarımlarımız müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre bilgisayar destekli sistemlerde tasarlanarak onların onayına sunulmaktadır. Fuar etkinliğiniz de hedeflerinize ve beklentilerinize ulaşmanızı sağlamak için geçmişte tamamladığımız başarı hikayelerimize göre en iyi çözümü size sunuyoruz.


Ahşap Standlar


Sunta, suntalam, mdf, mdf lam, kereste gibi ağaç bazlı malzemeler kullanarak fuar sırasında ziyaretçilerinizin akıllarında kalıcı ve etkili ahşap standlarımızı kuruyoruz.

Demir konstrüksiyon üzerine ahşap giydirme, daha sonra sıva ve boya çekilerek oluşturduğumuz estetik ahşap standlar da hazırlamaktayız. Ahşap stantlarda yanlızca ağaç esaslı malzemeler değil, metal, strafor, cam, pleksiglass, boya, kumaş gibi birçok materyal de kullanabilmekteyiz. Böylece, sıradan standlar yerine firmanızın profiline özgün ve fuar alanında benzersiz fuar standları tasarlayıp kurabilmekteyiz.